امروز سه شنبه  ۶ خرداد ۱۳۹۹
۱۳۹۹/۰۲/۱۸- ۱۹:۰۴ - مشاهده: ۱۰۳

بازگشت دومین گروه از هموطنان ایرانی مقیم اسپانیا با پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر

دومین گروه از ایرانیان مقیم اسپانیا که درخواست بازگشت به کشور را داشتند روز چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ با پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر به میهن اسلامی‌بازگشتند.

 

در پی شیوع بیماری کرونا در اسپانیا جمعی از ایرانیان مقیم به همراه دانشجویان درخواست بازگشت به ایران را مطرح نمودند. از این رو با اتخاذ تمهیدات و هماهنگی‌های به عمل آمده با وزارتخانه‌های امور خارجه، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان هواپیمایی کشوری دو پرواز مستقیم میان تهران _ مادرید برای بازگشت هموطنان اختصاص یافت.

نخستین پرواز مستقیم میان مادرید _ تهران روز دوشنبه 15 اردیبهشت 1399 توسط ایران ایر از مبداء مادرید پس از 16 سال انجام پذیرفت و بخشی از ایرانیان متقاضی بازگشت، به کشور عزیمت نمودند.

دومین گروه از ایرانیان مقیم و جمعی از دانشجویان شاغل به تحصیل در اسپانیا که درخواست بازگشت به کشور را داشتند روز چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ با پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر به میهن اسلامی‌بازگشتند.

  سفارت جمهوری اسلامی ایران در اسپانیا از همه هموطنان گرامی‌که در مدت مراحل ثبت نام، تکمیل فرم های مربوطه، ارسال مدارک هویتی و نیز سایر موارد، همکاری شایسته به عمل آوردند تا دو پرواز مذکور در انتقال ایرانیان به کشورمان به نحو احسن انجام پذیرد صمیمانه تشکر و قدردانی می نماید.

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما